top of page

Dárkové poukazy na masáže


Kraniosakrální terapie

🎁 Darujte svým 💗 blízkým jedinečnou 🙌 masáž co je uvolní a 🌞 rozzáří a nebo si zrovna darujte společnou partnerskou masáž a naučte se 👩‍❤‍💋‍👨 partnera namasírovat sami 👍.

Poukazy v k převzetí po telefonické domluvě. Platba hotově nebo na účet. Možnost poslat poukaz poštou. Poukazy v různých délkách v cenách roku 2017 60 minut......................................................................... 600 Kč

90 minut......................................................................... 900 Kč

120 minut......................................................................1200 Kč

180 minut partnerská masáž......................................2000 Kč

Relaxační masáž

Přináší vám uvolnění a zklidnění při stresu a fyzickém vypětí. Jemné a plynulé tahy blahodárně působí na vaši celkovou tělesnou i duševní pohodu a navodí vám příjemnou náladu. Dopřejte si odpočinek a prožijete hlubokou relaxaci v doteku.

Kraniosakrální terapie Harmonizační a energetická masáž hlavy i celého těla, která se skládá z jemných, převážně statických doteků. Odbourává napětí a pomáhá zkoumat vaše témata v meditativním rozpoložení těla i mysli. Ležíte na zádech v pohodlném oblečení a já jemným dotykem následuji vnitřní rytmy vašeho těla. Vaše tělo jednoduše ví, co je pro vás nejlepší a hledá rovnováhu. Celostní masáž Uvolní vám svaly a aktivuje nervový systém od konečků prstů až po temeno hlavy. Dotek různé intenzity rozvádí energii do všech buněk.Všechny části těla dostanou zaslouženou pozornost a péči, pocítíte celkové uvolnění a harmonii těla i duše.Při této masáži propojuji více technik a kombinuji je, vždy individuálně a intuitivně podle potřeb klienta. Partnerská masáž Projdeme spolu jednoduché masážní techniky a společně namasírujeme vašeho partnera. Pak se vyměníte a váš partner dopřeje to stejné vám.Setkání přizpůsobím na míru právě vám a vašim potřebám. Masáž je určena ideálně pro pár. Je možno sejít se vícekrát pro prohloubení vašich dovedností.

Objednávejte:

777023595

ales.plachy@gmail.com

Hezký advent

Alda Plachý

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie


Poslední příspěvky
Archiv
Sleduj na Facebooku
  • Facebook Basic Square
bottom of page