top of page
MagdaKucharicova_edited.jpg
Magda Kucharičová

Díky poezii těla jsem se mohla na začátku setkání opravdu do hloubky spojit se svým tělem a skutečně se vnímat. Vytvořený prostor a samotné otázky mě přiměly ke stoprocentní koncentraci na pocity v těle. Zajímavé pro mě bylo, jak se pocity v těle proměňovaly, intenzita se zmírňovala a bolest odcházela...speciální zážitek.

Věřím, že i díky tomuto uvodnímu nacítění na sebe a své pocity, jsem se pak mohla mnohem lépe uvolnit do samotné práce s tělem a mohli jsme jít opravdu do hloubky.

Nasledný bodywork byl pro mě naprosto dokonalý, šel jsi intuitivně přímo do míst, kde jsem to potřebovala s ideální intenzitou.

Cítila jsem se bezpečně a cítila jsem v tebe absolutní důvěru.

Jsem dost vybíravá na maséry a tvuj dotek a způsob prace a vnímaní těla je dost podobný tomu mému, takže jsem nadšená, že si můžu dopřát něco, co bych si sama dala, kdybych mohla.

422422049_1086469819333626_3187375622755643557_n (1).jpg
Romana Šindelářová

Když mi po víc jak půl roce úzkostí a panických atak začala přicházet informace, že bych na řešení svých stavů měla jít přes tělo, začala jsem hledat někoho, kdo by poskytoval masáže s terapeutickým přesahem pro duši.

To, že jsem téměř okamžitě narazila na Aleše a že jsem to měla co by kamenem dohodil, bylo jenom potvrzením mého pocitu, že jsem se vydala správně. Pro to, abych propustila, odpustila a osvobodila se, jsem potřebovala bezpečný prostor a laskavého a empatického průvodce. A přesně to mi bylo tenkrát, a pak ještě mnohokrát, poskytnuto.

S jeho pomocí jsem jsem si stanovila přesný záměr, nechala jsem se hýčkat a prošla si procesy, které byly potřeba k uzdravení. To, s čím už mi dlouho nešlo pohnout na mentální a psychické rovině, se odblokovalo na tělesné a moje duše se konečně zase mohla nadechnout. Díky spojení vědomého doteku, aromaterapie a muzikoterapie jsem zjistila, jak velký energetický potenciál moje tělo má.

Takto živá jsem se cítila naposledy snad jako malá holka. Po některých masážích jsem ještě spoustu dní "lítala", při jiných zase bylo spuštěno léčení, které pak ještě nějakou dobu dobíhalo. Pokaždé je to jiné, záleží na záměru, se kterým na masáž přijdu. Oceňuji s jakou otevřeností, plnou přítomností a přijetím jakýchkoliv procesů Aleš pracuje.

Vnímám, že tato "sezení" spolu s jeho vhledy opravdu hodně napomohly tomu, že teď svoje tělo mnohem víc vnímám a jsem ve stále větším spojení se sebou a svými potřebami.

Děkuji za skvělé průvodcování a péči.

JanaAbatis.jpg
Jana Abatis - osobná a párová terapeutka

Chcem ešte raz poďakovať za masáž. Cítila som sa veľmi dobre, krásne vystredená energia.

Hranice boli akoby súčasťou, nie niečo s čím v hlave bojuješ. Cítila som sa uctená a opečovaná.

Moja energia sa mohla uvoľniť, roztiahnuť,... mohla som byť sama sebou.
Ďakujem

MariePavlikova.jpg
Marie Pavlíková - kadeřnice a kosmetička

Aleše jsem poznala přes přátele přátel a velmi mě oslovilo jeho přirozené vystupování a otevřenost. Využila jsem jeho kraniosakrální terapie a ve velmi útulném prostoru jsem se cítila uvolněně a bezpečně.

Při setkání jsem se nebála a nestyděla jsem se mu sdělit svá osobní témata. Při terapii samotné se mi "bloky"uvolňovaly skrz obrazy a představy. Cítila jsem jak se hojí mé tělo i duše.

Díky práci s hranicema tomu už vím, že jsem nazpět ve své síle a mohu si svoji pohodu a zdraví ohlídat sama.

Takže nejen že mám nad sebou ochranu, ale mohu si ji vytvářet já sama a mohu být nejen princezna svého žití, ale i královna.

Tohle si potřebuju připomínat častěji.

Taky mi terapie přinesla to, že už nemám chuť být v úzkém kontaktu s povrchníma a falešnýma lidma a věřit lžím. Prostě pohoda vnitřního dítěte je teď u mě na prvním místě.

Díky Aleši

LenkaChmelarova.jpg
Lenka Chmelařová - tvůrkyně lněné módy

Zkusím dát do slov, co jsem od tebe na té "kranio" vlastně dostala.

Cítila jsem, že mi dáváš: naslouchání, neposuzování, bezpečí, úctu, dar hřejivého láskyplného doteku, přítomnost v tom doteku, čisté bytí bez myšlenek, smyslové prožitky.....celkově velmi hojivá péče. Děkuji

301920112_10228926432412310_2136205968783994288_n.jpg
Lenka Adámková - koučka a tanečnice

U Aldy jsem měla možnost vyzkoušet jak kranio, tak intuitivní masáž.

 

Na kranio jsem došla úplně rozložená. Díky Aldově péči a také jedné vynikající technice, kterou teď můžu používat i sama pro sebe, jsem odešla zase seskládaná a spokojená.

 

U masáže jsem si opravdu užila prožitek všemi smysly. Pestrost různých doteků, použití léčivých nástrojů, výběr esenciálního oleje.

Vynikající čajík byl u už pomyslnou třešinkou na dortu.

 

Oceňuji, že místnost je krásně vytopená (zmrzliny chápou) a pak samozřejmě osobní přístup. Jak kranio tak masáž je skutečně na míru vám a vašim potřebám.

Budu se ráda vracet.

MonikaZouharova.jpg
Monika Zouharová - sociální pracovnice

Už nějaký čas chodím k Aldovi na masáže a hned po prvních návštěvách jsem napsala, jak se na masážích cítím a stále platí, že si cením jeho vnímavosti, laskavosti a trpělivosti.

 

Také mohu po těch dvou letech dodat, že se u Aldy na másaži cítím bezpečně a mohu být sama sebou, v radosti i bolesti....vnímám jeho respekt a pochopení.

 

Má-li být , je výborným průvodcem, který mě nekárá a nehodnotí, naopak poskytne mi prostor překonat daný blok a pomůže mi otevřít cestu k sebepřijetí, jsem ráda, že mu i touto cestou mohu za vše poděkovat.

Tak tedy ....namasté Aldo, namasté🙏

EliskaBrocklova.jpg
Eliška Bröcklová - umělkyně

Věřím, že každá žena, která přijde k Aldovi a zažije jeho Laskavý dotek se stane Bohyní.

 

Velice příjemný, profesionální a pečující přístup. Během masáže jsem se cítila velice uvolněná a to si myslím, že tvoří základ pro nabytí nové energie, vyrovnání všech nesrovnalostí a s tím spojené pocity blaha a naprosté spokojenosti.

Děkuji a doporučuji.

IrenaStitkovcova.jpg
Irena Štítkovcová - celostní masáže, intimní průvodce a de-armouring

Masaz od Aldy je velice profesionalni ale zaroven se u nej citite jako doma a myslim ze ze pridomek “laskavy”zde opravdu plati :)

 

Masaz si muzete nadisajnovat na prani a samotny prozitek uz je pak slast. Alda masiruje velice intuitivne a zaroven se neboji poradne promasirovat ztuhle svaly. Opravdu doporucuji, jak celostni masaz tak kranio.

Tesim se na priste, Mahalo! 

MonikaKubova.jpg
Monika Kubová - asistentka pedagoga, masérka, lektorka

U Aldy jsem byla už celkem čtyřikrát a pokaždé jsem odcházela s úžasným pocitem.

 

Alda dokáže při masáži vytvořit pocit důvěry, pocit, že je tady opravdu jen pro mě a že mi dává to nejlepší, co umí. A masírovat tedy opravdu umí. Já sama si volím většinou intuitivní masáž, důvěřuji Aldovu napojení na mě, na mou energii a vždy se mi to vyplatilo.

 

Vycítí, kdy je potřeba masírovat jen lehce, kdy pracovat s energií (de armouring) a kdy je nutné zatuhlé a zablokované svaly řádně silou promasírovat.

Takže Aldo děkuju.

BozenaMertova.jpg
Božena Mertová

Aldo děkuji. Jsem velmi vděčná za masáž od Tebe. Laskavý dotek, ano to je přesné. Díky. Díky za to, že cítím důvěru, díky, že poznáš líp než já, co právě potřebuji. Cítím se skvěle.

 

Velmi doporučuji masáže od Aldy. Stojí to za to, zajet si za ním. Ať už do Brna nebo do Prahy.

JanaCahova.jpg
Jana Cahová - lektorka anglického jazyka

Dve hodiny, kdy se mi od Aldy dostalo hluboke pozornosti a lasky-plne pece o dusi a telo.


Diky Aldovi, ktery fyzicky presne sahl na bolest v tele - bolest me duse, se mi otevrela stara velmi hluboka rana, kterou jsem uz temer vytesnila. Plakala jsem, probolela se tim, bylo to velmi ocistne a smirujici. Alda me navedl i na zpusob odpusteni formou Hoponopono (ktere znam, ale sama bych v tu chvili na nej nevzpomnela).

 

Skutecne leceni - me duse i duse one druhe bytosti. 
Vune, hudba a alikvotni tony velmi pomahaly. Bezbreha empatie.

Aldo, Dekuji.

Iriska.jpg

Děkuji Aldo za krásnou kraniosakrální terapii, která mě opět vystřelila kamsi do Vesmíru, celý zbytek dne i večer jsem ještě lítala a mnoho si odpočinula a relaxovala.

Děkuji ze srdce Iriška.

VeraKocka.jpg
Věra Burešová - malířka, ilustrátorka

Masáž byla úžasná, moc díky, Aldo!!! Celé tělo jako znovuzrozené.

 

Doporučuji všem, Alda opravdu umí.

DaliborChytil.jpg

Alda má opravdu výborný dar intuice a empatie, kterým může posvítit na disbalance jak fyzického tak psychického charakteru. Tím je schůzka s ním velmi cenná na všech úrovních. Samotného mě velmi překvapilo, do jaké míry má Alda tento dar rozvinut.

 

Při kraniosakrální terapii se trefoval přesně tam, kde to bylo potřeba.

Od srdce doporučuji, děkuji Aldo.

ZuzanaCzeczotkova.png
Zuzana Czeczotková - recepční, asistentka

Aldo děkuji...sedím u počítače, s prstama na klávesnici se zavřenýma očima se vracím zpět k mé druhé kraniosakrální terapii - ano je to terapie, bo jak jinak říkat počinu, kdy se člověk člověku věnuje plným vědomím se snahou toho druhého navést na cestu ,,poznání,, Alda má dar pokládat ty správné otázky a nečekat na tu správnou odpověď, bo správná odpověď neexistuje...

 

Samotný akt kranio byl tak mystický, že ve mě zanechal pocit, že když se chce..vše co mysl chce, to dostane... zatím mi to nejde, proto budu muset - chtít - dorazit ještě několikrát ;) Jelikož jsem sdílný člověk... vytrubuju do ,,mého,, světa tuto blahodárnost dál a dál...

KristynaBradova.jpg
Kristýna Bradová

Andělské pohlazení po duši od Aldy. Tak jsem se cítila po první i po druhé kraniosakrální terapii. Nádherná, jemná technika mi moc sedla. Chvilka povídání, karta, vůně, šup a Alda se ptá na mé celoživotní téma: "A co důvěra v život?" Dalších slov už ani nebylo moc potřeba. Propadla jsem se do jakési meditace.

 

Když jsem odcházela, měla jsem pocit, že je ve mně celý svět. Naprosté propojení, úleva, láska. Na to, že to vypadá jakože ležím a vůbec nic se neděje, se toho teda odehrálo fakt hodně. 

Z celého srdce děkuji a těším se na další setkání.

AnnaKurowska1.jpg
Anna Kurowská

Masáž jsem dostala od mamky a celý měsíc jsem se na ni těšila.

 

Alda však předčil všechna má očekávání. Bylo to uvolňující, relaxující, uklidňující..... cítím se po ní náramně. Prostě přesně to, co jsem potřebovala. A to vše v krásném příjemném prostředí.


Určitě doporučuji dál! :)

PetraKurowska.png
Petra Kurowská

Dostala jsem darem poukaz na Aldovi služby a vybrala si z nabídky kraniosakrální terapii. Byl to zážitek nad všechna očekávání :) , dostalo se mi celých dvou hodin vědomé a citlivé pozornosti jak opravdu laskavým dotykem, tak vnímavým slovem...

 

Je to radost, když mne terapeut dokáže zcela přirozeně provést komunikací sama se sebou, takže Aldo, vřelé díky a na viděnou, máš mou plnou důvěru, moc ráda opět přijdu pro bezpečné uvolnění a další porci svých aha-momentů :)

HanaPaculova.jpg
Hana Paculová - vědecký pracovník

Byla jsem u Aldy na masáži a můžu jen doporučit. Příjemné prostředí, úvodní rozhovor, kde si vyjasníte, co potřebujete.

 

Masáž probíhala v klidu a soustředění. Myslím, že se sem budu vracet

DanielaJanouskova.jpg
Daniela Janoušková - anesteziolog

Velmi příjemné setkání s někým, kdo dělá svou práci s láskou, empatií a pozorností. V krásném prostředí jsem si odpočinula jak dlouho ne a jak se říká, balzám na tělo i na duši, tak to tady platí stoprocentně.

Děkuji moc.

KaterinaVorackova.jpg
Kateřina Voráčková - učitelka na gymnáziu

Včera jsem měla možnost prožít si velmi vnímavou, citlivou a zároveň intenzivní masáž. Odcházela jsem naprosto uvolněná fyzicky i psychicky. Od přivítání až po rozloučení jsem cítila klid a pohodu. Název "Laskavý dotek" sedí dokonale. :-)

MirkaSvobodova.jpg
Mirka Svobodová

Uvědomila jsem si jak důležité je vnímat svoje tělo ve vztahu k duši a opačně. Cítím se ve svém těle doma, díky tvému citlivému přístupu. Po kraniosakrální terapii si už dokážu plně uvědomovat, když se dostanu do napětí, že si mohu hned sama pomoci se zbavit nepříjemných pocitů. Jsem ukotvená,více v sobě, život žiji s daleko větší lehkostí.

 

Děje se toho kolem nás nějak mnoho najednou,samá změna, lidé se hroutí a nerozumí tomu,co se děje a co se po nich chce. Je tu doba pro nás velmi nezvyklá, neboť tam kde jsme dřív útočili, máme vnést smíření. Zabránit každému blížícímu se sporu, zastavit ho v samotném začátku.

Jsem ráda, že jsem absolvovala kraniosakrální terapii, dala mi radost , lehkost bytí, jinak řeším obtížné vztahové situace,jsem více pozorovatel. Bylo nádherné uvolnit tělo, vznést se do prostoru a plout jím do neznámé budoucnosti prozářené světlem. Takto bych si jednou přála opouštět tento pozemský život, smířená a šťastná. S lehkostí a grácií.

 

Zároveň jsem si uvědomila,že je potřeba ještě toho mnoho prožít, s něčím se poprat a vyrovnat a něco nalézt,třeba správnou stupnici hodnot a také druhým být zdrojem k úvahám i pomocí v hledání.

Baji.jpg
Bají Švejdíková - studentka

Alda je velmi citlivý, empatický člověk, pomohl mi dojít při kraniosakrální terapii k velkému pocitu uvědomění, k odhalení něčeho, na co jsem poněkud zapomněla a hlavně k tomu, abych to znovu silně cítila.. a tím i k nalezení příčiny problému.

 

Alda věnuje stoprocentní pozornost svým klientům, když jste u něj, plně se vám věnuje, v přítomném okamžiku, naplno. Musím říct, že to mi někdy u jiných lidí chybí, včetně u těch, co pomáhají druhým. Jako by byly myšlenkami někde u "toho svého".. u Aldy jsem cítila, že je tam pro mě. To, co Alda dělá, mu opravdu sedí a je to velmi znát na kvalitě jeho práce. Dělá to, jak nejlíp dovede, a podle mě to dovede výborně :) Jen tak dál.

 

Vřele doporučuji všem, bylo mi u něj příjemně a ráda se zase objednám, až přijde čas. Děkuji.

MartaSumakova.jpg
Marta Šumáková

K Aldovi jsem se poprvé objednala s velkou bolestí zad a duše. Nevěděla jsem, co přesně chci a bolest mi do jisté míry zatemňovala myšlení. Tak jsme se domluvili na olejové masáži. Vybrala jsem si krásně voňavý olejíček a Alda byl při masáži velmi citlivý a příjemný.

 

Také se mi líbilo, že naprosto respektoval veškeré mé bolístky a nic nelámal přes koleno! Na konci jsme seděli a povídali si - cítila jsem velké uvolnění a došlo i na mé vypuštění strachů a problémů. Osobně obdivuji Aldu, že tento můj nápor informací vždycky s grácií obstojí a ještě je schopen poradit – či spíš nasměrovat a zasadit do hlavy semínka řešení. To však bez nějakého tlačení na pilu a umocňování vlastních idejí.


Později jsem u Aldy byla ještě na kraniosakrální terapii, kde jsem čelila spoustě pocitům, které mám uloženy hluboko v sobě – krásným i méně krásným ale o tom všem jsem si na konci terapie s Aldou promluvila a bylo mi moc dobře. Je to velmi zvláštní, jemná a krásná terapie, kde si člověk může uvědomit spoustu věcí a díky Aldově hřejivému srdíčku je možné i si o nich s ním promluvit.


Za sebe Aldu velmi doporučuji – je to jeden z mála lidí, od kterého se nechám ráda léčit a ke kterému (díky jemu samotnému!) mám naprostou důvěru a nebojím se mu svěřit své tělo fyzické i duchovní, neboť vím, že mi jej vždycky v pořádku „vrátí“.

Díky Aldo.

OndrejVavrda.jpg
Ondřej Vedral - pracovník v sociálních službách

Zlatý ruce! Příjemné prostředí, dokonalý relax. Dvě hodiny skvělé masáže, kdy už jsem se nemohl, díky práci, hnout. Děkuji.

JirkaLnenicka.jpg
Jirka Lněnička - shiatsu terapeut

Jemný dotek, hluboké uvolnění, opravdu bdělá přítomnost maséra, setkání, na které nezapomenete... To všechno, a mnohem víc, můžete u Aldy zažít :-) Vřele doporučuji, s takovýmto přístupem a kvalitou práce se člověk setkává jen vzácně..

MartinaCervenkova.jpg
Martina Červenková

Jemná péče, empatie a citlivost v jednom. Vyzkoušeno na relaxační masáži. Retreat v jedné hodině :)

PetraNavratilova.jpg
Petra Navrátilová - realitní makléřka

Chtěla bych poděkovat za krásné chvíle, které jsem mohla strávit během masáže. Aldovi dotyky byly velice příjemné a hřejivé. Měla jsem pocit, že se mě dotýká opravdový "anděl". :-) Jak tělo tak i má mysl se mohli s důvěrou uvolnit a já zapomněla na všechny problémy. Naprosto neodolatelný je i Aldův přístup, který je jak velice profesionální tak i osobní.

 

Už od samotného přivítání víte, že jste na správném místě a že se vám dostane úžasných zážitků od člověka, který rád pomáhá dotekem i láskou. Je to skvělý zážitek, který všem ze srdce doporučuji a Aldo, tobě přeji hodně štěstí při tvé cestě životem.

SarkaNavratilova.jpg
Šárka Navrátilová

Masáží a různých jsem vyzkoušela už mnoho. Příjemně mě překvapila zkušenost s celostní masáže u Aldy. Vstřícné uvítání, inividuální přístup, nabídka vody a čaje, naprosto báječný zážitek se zvolenou vůní oleje.

 

Dvě hodiny naprostého relaxu. Doporučuji. K dobru vám všem!!!

MiroslavGajda.jpg
Miroslav Gajda - podnikatel

Rád objevuju nové věci, tak jsem chtěl vyzkoušet i kraniosakrálku. Netušil jsem, co od toho mohu očekávat. Už první setkání s Aldou mi přineslo příjemné pozastavení a větší vnímání těla. Při dalších sezeních ke mně občas přicházela různá uvědomění. Někdy pomůže nechat mysl volně plynout a není potřeba se usilovně snažit přemýšlet, aby člověk na něco přišel.

 

Fascinujeme mě, co všechno dokáže Alda vnímat a jak se to shoduje a doplňuje s mými zážitky při terapii. Rozhodně se u Aldy objednejte a vyzkoušejte, jak vám pomůže krátké pozastavení a zklidnění.

Aneta Wirth.jpg
Aneta Wirth

Skvělý zážitek, jak pro tělo, tak pro duši. Byla jsem na kraniosakrální terapii a moc se mi líbí, že je vyhrazen čas i pro rozhovor, kde se můžete pobavit o problému, který vás přivedl - není to jen takové to neosobní setkání.

 

Alda pracuje i s aromaterapií, čemuž jsem jindy nepřikládala velkou váhu, ale při naší seanci mě to naprosto uvolnilo a naladilo, má skvělé originální oleje s velice zajímavými vůněmi, s jakými jsem se ještě nesetkala.

 

Samotná terapie se těžko popisuje, ale je to opravdu úžasný zážitek. Ráda všem doporučím!

SimonaHrabalova.jpg
Simona Hrabalová - kraniosakrální terapeutka

Kraniosakrální terapii mám moc ráda. Přináší uvolnění, spojení se se svým tělem a naslouchání tomu, co se nám skrze bolest naše tělo snaží říct. Často jak se uvolní tělo, vyčistí se i hlava a najednou člověk získá novou perspektivu a prostor pro nalezení řešení svých problémů.

 

S Aldou jsem se cítila bezpečně. A děkuju mu za krásné odzrcadlení mé situace, jeho plnou přítomnost, citlivost a intuici.

MartinPodesva.jpg
Martin Podešva

Moc dekuji za vcerejsi kraniosakralni terapii s Aldou, byl to zajimavy zazitek, ktery me zavedl vice do meho nitra.

 

Objevil jsem zapomenute vzpominky a uvedomil si vnitrni autenticke pravdy. Opet se tim nastartoval proces, ktery je teprve na zacatku. Mam podobny pocit, jako kdyz doctu knihu, chci vic. Vice informaci, vice vedomi, uzivam si cestu.

 

Tesim se na dalsi terapii a vrele doporucuji Aldovi sluzby vsem lidem, kteri pracuji na svem osobnim rozvoji.

BaraVrsanova_edited_edited.jpg
Barbora Vršanová - virtuální asistentka

Při kraniosakrální terapii vnímám jako velmi cenný počáteční rozhovor o tom, co zrovna prožívám ve svém životě, s čím přicházím a vysvětlení průběhu celé terapie.

Během masáže jsem se propojila s emocemi, o kterých jsem předtím neměla ani ponětí, že existují. Prožívala jsem zážitky, které jsem měla hluboko zakořeněné někde uvnitř sama sebe a na které jsem zapomněla. Prožitky uskladněné hluboko v tkáních a buněčné paměti. A řekla bych, že právě díky kraniu se mohly z těla uvolnit pro zpracování a začít odcházet.

Znovu jsem si uvědomila, jak je tělo moudré, ono ví. To jen já mu vždy nedokážu naslouchat. Doma mě napadla myšlenka, že Alda byl v tu chvíli vlastně takovým prostředníkem mezi mým tělem a mnou -  pomohl mi vynést tyto prožitky na světlo a porozumět jim. Dostala jsem cenný pohled sama na sebe zevnitř. Díky doporučení, které jsem od Aldy dostala postupně více a intenzivněji vnímám svoje tělo a pocity.

Vnímám, že základem úspěchu je láska k této práci a láska ke člověku, jehož terapeut ošetřuje. Myslím si, že dnes již většina nepochybuje, že dotek a láska léčí. A Alda nabízí oboje.  Z jeho práce jde cítit, že ji dělá srdcem a s přáním svým dotykem pomáhat.

 

Po svých zkušenostech věřím, že jeho přístup Vás dokáže navést na cestu ke klidu, spokojenosti, k moudrosti těla a k lásce.

Uvolnit samoozdravné síly v těle a nastolit tak harmonii.

bottom of page