top of page

Tantrická masáž

Jak probíhá?

Masáž začíná úvodním rozhovorem, během kterého zjistím váš záměr, povím Vám jak aktivním přijímáním zintenzivnit prožitek masáže, odpovím na případné dotazy a nastavíte si hranice doteku. Pomůžu Vám spojit se se svým tělem a uvolnit se v bezpečném a přijímajícím prostředí.

Během masáže Vás budu hýčkat nejen olejovou masáží, ale také hebkými předměty, horkými žínkami a postupně uvolníme a oživíme Vaše tělo a ducha. Probudíme každou buňku a rozproudíme energii v celém Vašem těle. Po ukončení masáže máte dostatek času na její doznění i závěrečné sdílení. 

Po masáži doporučuji, abyste měli čas jenom pro sebe a nemuseli nikam spěchat. Tento hluboký prožitek je lepší v klidu vychutnat a nechat ho doznít.

Chcete poznat něco nového? Chcete si vytvořit lepší vztah ke svému tělu a přijímat ho v bezpodmínečné lásce? Chcete rozšířit možnosti a zvýšit intenzitu svého intimního prožitku? Chcete se posunout dál v oblasti vztahů? Vyzkoušejte tantra masáž.

Tantra masáž je oslavou a vzdáním úcty vašemu tělu. Je to rituál, jehož základem je dotek. Vědomý dotek v podobě tantrické masáže podporuje uvolnění mysli a otevření se naší základní životní síle. Pomáhá léčit tělo i duši a zpracovat strachy v oblasti sexuality, vztahů a v mnoha dalších. Tato masáž Vám pomůže propojit se lépe se svým tělem, otevřít se lásce a životu, léčit stará zranění, rozvíjet intimitu a zlepšit vztahy.

Co Vám může přinést?

  • načerpání nové životní energie a optimismu

  • učí pozitivnímu vztahu k vlastnímu tělu a hlubšímu prožívání doteku

  • v těle se aktivuje radost a láska, a významně přispívá ke zlepšení psychického zdraví a pohody

  • zlepšení intimního prožívání

Cena 4200 Kč za 2 hodiny.

Více viz Ceník.

Ceník Alda Plachý masáže Brno

Objednávejte se na telefonním čísle: 777023595

Více viz Kontakt.

Kontakt Alda Plachý masáže Brno

Zpět na přehled masáží:

Masáže.

Kontakt Alda Plachý masáže Brno
bottom of page