Dárkové poukazy na masáže

10.12.2017

 

🎁 Darujte svým 💗 blízkým jedinečnou 🙌 masáž co je uvolní a 🌞 rozzáří a nebo si zrovna darujte společnou partnerskou masáž a naučte se 👩‍❤‍💋‍👨 partnera namasírovat sami 👍.

 

Poukazy v k převzetí po telefonické domluvě.
Platba hotově nebo na účet. Možnost poslat poukaz poštou.

Poukazy v různých délkách v cenách roku 2017
60 minut......................................................................... 600 Kč

90 minut......................................................................... 900 Kč

120 minut......................................................................1200 Kč

180 minut partnerská masáž......................................2000 Kč


Relaxační masáž

Přináší vám uvolnění a zklidnění při stresu a fyzickém vypětí. Jemné a plynulé tahy blahodárně působí na vaši celkovou tělesnou i duševní pohodu a navodí vám příjemnou náladu. Dopřejte si odpočinek a prožijete hlubokou relaxaci v doteku.

 

Kraniosakrální terapie
Harmonizační a energetická masáž hlavy i celého těla, která se skládá z jemných, převážně statických doteků. Odbourává napětí a pomáhá zkoumat vaše témata v meditativním rozpoložení těla i mysli. Ležíte na zádech v pohodlném oblečení a já jemným dotykem následuji vnitřní rytmy vašeho těla. Vaše tělo jednoduše ví, co je pro vás nejlepší a hledá rovnováhu.

Celostní masáž
Uvolní vám svaly a aktivuje nervový systém od konečků prstů až po temeno hlavy. Dotek různé intenzity rozvádí energii do všech buněk.Všechny části těla dostanou zaslouženou pozornost a péči, pocítíte celkové uvolnění a harmonii těla i duše.Při této masáži propojuji více technik a kombinuji je, vždy individuálně a intuitivně podle potřeb klienta.

Partnerská masáž
Projdeme spolu jednoduché masážní techniky a společně namasírujeme vašeho partnera. Pak se vyměníte a váš partner dopřeje to stejné vám.Setkání přizpůsobím na míru právě vám a vašim potřebám. Masáž je určena ideálně pro pár. Je možno sejít se vícekrát pro prohloubení vašich dovedností.

 

 

Objednávejte:

777023595

ales.plachy@gmail.com
 

Hezký advent

Alda Plachý


 

 

 

 

 

                               

 

Please reload

Poslední příspěvky

04.05.2019

Please reload

Archiv
Please reload

Sleduj na Facebooku
  • Facebook Basic Square

© 2019 Aleš Plachý