top of page

Období výzev a vděčnost za jedno přátelství

Ano prožívám poslední dobou opravdu výživné období, kdy se poslání co cítím přetváří v reálnou práci a řeším si u toho všechny své sračky týkající se hojnosti a financí a to až na dřeň a někdy až se zavřeným srdcem vůči vší lásce co je kolem nás.

Cítím všemi smysly, že můj osobní rozvoj můžu s klidem rozdělit na období před tímhle současným obdobím, během něj a už se těším až to zpracuju do té míry, že už nebudu muset prožívat paniku a zavírat srdce.

Řeknu Vám upřímně, že tolik chvil paniky co jsem zažil ve svém těle, duši a mysli za poslední dobu jsem snad nezažil nikdy v životě.

Nedávno jsem viděl jednu fotku na facebooku, která psala o tom, že jestli opravdu žijeme tak nádherné životy, jak na facebooku prezentujeme. Ano chcu být pravdivý a říct Vám všem, že poslední dobou je pro mě každý celý den výzvou.

I přes ty všechny výzvy co jsou je život opravdu pořád nádherný, i když mě někdy píchá u srdce ze strachu a uvědomuju si, že vůbec nevím co se bude dít zítra. Věci se dějí mimo plán a to mě učí se na plány nespoléhat.

Jsem vděčný za obrovský zástup lidí co jsou mi nablízku v téhle pro mě těžké době a to jich asi ani spousta neví a neuvědomuje si, jak jsou pro mě právě oni důležití.

To že to co teď dělám je mým posláním vím podle toho, že když přijde klient na masáž nebo kraniosakrálku, tak v tu chvíli mé problémy nejsou. Je tam jenom tady a teď, dech, má intuice, dotyk, klient a jeho životní příběh.

Díky návštěvě kamaráda, společně vypitému čaji Kuwapami a noční procházce jsem i po 10 hodinách venku strávených zahradničením uvědomil za co jsem v poslední době opravdu vděčný.

Je to jedno přátelství, které mě přineslo do mého života svěží vítr v podobě bojového umění Ba Qua. Někteří z Vás možná vědí, že se jedná o Karel Veverka, pro mě nejlepšího čajovníka, jakého jsem poznal, a který brzy otvírá v Brně novou čajovnu.

Karel za vedení našich tréninků nechce žádnou hmotnou či finanční odměnu jen závazek, abych pravidelně cvičil.

To vneslo do mého života pravidelný návyk o kterým jsem se léta snažil a který přišel takhle spontánně sám.

Děkuju.

Ba Qua


Poslední příspěvky
Archiv
Sleduj na Facebooku
  • Facebook Basic Square
bottom of page