top of page

Zelený ječmen Green Ways

Zelený ječmen Green Ways

Účinky

Obecně by se dalo shrnout, že Zelený ječmen Green Ways lidské tělo odkyselujedetoxikuje a zvyšuje jeho imunitu.
Uvádí uživatele do rovnováhy a harmonie. Tím způsobí, že si lidské tělo se svým zdravím opět umí pomoci samo.

Nejde tedy o zázračný lék.

Zelený ječmen nepatří mezi bylinky - neobsahuje jedinou látku, která by se dala samostatně považovat za léčivou. To jen soubor všech obsažených látek svou synergií způsobuje tuto tělesnou harmonii v lidském těle.

 

Konkrétní účinky Zeleného ječmene Green Ways:

  • Odkyseluje tělo

  • Detoxikuje tělo

  • Harmonizuje tělo

  • Zlepšuje krevní obraz

  • Zvyšuje imunitu

  • Má protirakovinné účinky

  • Dodává veškerou nutriční výživu

  • Působí lehce protizánětlivě

  • Zlepšuje psychiku

  • Je anitioxidačně aktivní                                                                                                    

 

Kompletní informace na webu Green Ways najdete zde.

Dávkováni

Konzumuje se tak, že se rozmíchá v šejkru s vodou a vypije jako zelený džus.

Standardně se doporučuje 2x denně 1 čajovou lžičku Mladého ječmene Green Ways rozmíchat vždy do  150ml chladné vody. 
Toto je doporučené dávkování pro člověka, co neřeší žádný zdravotní problém, dbá na kvalitu své stravy, cvičí a nevystavuje se velkému stresu. 
Doporučuji se poradit se svým poradcem o dávkování přímo na míru dle Vašeho aktuálního zdravotního stavu a zátěže organismu.

 

Původ a zpracování

Zelený ječmen Green Ways se pěstuje v Utahu v nadmořské výšce 1500 m na plochách bývalých jezer sopečného původu. Na těchto místech po vyschnutí jezer před desetitisíci lety nikdo nic nepěstoval, tedy ani nehnojil a nepostřikoval. Půda byla zúrodněna navrtáním hluboko uložených minerálních pramenů. Je tedy velmi bohatá na minerály a rostliny mají výjimečný obsah zásadotvorných živin. Rostlinky ječmene se nepřihnojují, ani nepostřikují žádnými pesticidy, či insekticidy, pěstují se v BIO kvalitě.Zrna mladého ječmene se po zasetí nechají vyrůst do výšky 20 – 30ti centimetrů, kdy mají nejvyšší výživnou hodnotu. Po té se sklidí, vydžusují (jakoby odšťavní) a tato šťáva bez vlákniny se usuší na prášek podobný zelenému pudru. Suší se při teplotě 31 °C po dobu cca 2 minut. Díky tak nízké teplotě zpracování si zachovává enzymatickou hodnotu. Samozřejmě bez újmy zůstávají také vitamíny a minerály. Výsledný produkt si zachovává téměř všechen obsah v nezměněné podobě, zůstává také plně antioxidačně aktivní.Do Mladého ječmene Green Ways se nepřidávají žádné konzevační, nebo pasterizační látky, jde o 100% prášek ze šťávy z mladého ječmene.

 

bottom of page